21.04.2015

Algida Yazı Müjdeliyor
Algida bu sezon da yaz eğlencesini gökyüzünden yağan dondurmalarla başlatıyor 

 7’den 70’e herkesin çok beğendiği ve sevdiği lezzetleri tüketicisiyle buluşturan Algida, yaz sezonunu açıyor. 10 Nisan’da tüm TV kanallarında eş zamanlı gösterimi başlayan yeni reklam filminde Algida, “Gökten dondurma yağsa” sloganı ve sunduğu görsel şölenle yazın gelişini müjdeliyor. Üstelik bu yıl Algida’nın takipçilerine özel bir sürprizi daha var. Reklam filmine entegre edilen Shazam uygulaması sayesinde yazın ilk Algida hediyelerini cep telefonu veya tabletten yakalamak mümkün.

 Bunun için öncelikle cep telefonu veya tabletinizde Shazam uygulaması olması gerekiyor. Reklam filmi müziğini Shazam’dan dinlettiğinizde Algida’nın mobil oyun uygulaması açılıyor. Algida’dan yazın ilk hediyesini kapmak için oyunda tıpkı reklam filminde olduğu gibi gökten düşen Algida ürünlerini yakalamak gerekiyor. Toplamda 10 ürünü yakalayanlar, Algida’nın hediyesi olan ürünü de de kazanmış oluyor. Uygulama, hayata geçtiği ilk 3 günde 50.000’den fazla başvuru ile Shazam Türkiye rekorunu da kırdı.

 Televizyon ve dijital mecra entegrasyonunu başarılı bir şekilde uygulayarak tüketici ile etkileşimde örnek bir çalışmaya daha imza atan Algida’nın sürprizleri bununla sınırlı değil. Algida, takipçilerini mutlu eden etkinliklerle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Algida’yı dijital mecralardan takip edenler kazanmaya devam ediyor. Algida bu yıl da takipçilerini #GöktenDondurmaYağsa etiketiyle üzerinden dondurma yağması istenilen şehrin adını tweet atmaya davet ediyor. Geçen yıl çok sevilen kampanyasına bu yıl da devam eden Algida, en çok tweet atılan şehirlere de gökten 10 binlerce dondurma yağdıracak.

ortakalan.com.tr

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda