Güncel

7.07.2015

Amazon Çılgınlığına Hazır OlunOnline perakende devi amazon.com, kuruluşunun 20’inci yılında gözünü iyice karattı. Şirket, ABD’nin alışveriş hezeyanının doruk noktaya ulaştığı ve Black Friday (Kara Cuma) olarak adlandırılan en yüksek cirolu günü geride bırakacak bir alternatif günü yaşgünü vesilesiyle hayata geçirecek: “Prime Day”.
“Prime Day” yalnızca ABD, İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa, Kanada ve Avusturya’daki “Amazon Prime” üyeleri için 15 Temmuz gecesi başlayacak. Amazon’un açıklamasına göre her on dakikada bir giyimden elektroniğe her kategoriden yepyeni ürünler satışa sunulacak. Amazon’un bu girişiminin düzenli üyelerini “Amazon Prime” üyeliğine yükseltmek amaçlı olduğu söyleniyor.
Consumer Intelligence Research Partners’ın araştırmasına göre Amazon Prime üyeleri bir yıllık ortalamaya bakıldığında standart Amazon üyelerinden iki kat daha fazla harcama yapıyor.
Prime Day’de alışveriş yapabilmek için Amazon Prime abonelik ücretini ödemenize gerek yok. 15 Temmuz’dan önce 30 günlük ücretsiz “Prime” abonesi olan ziyaretçiler çılgın alışverişten yararlanabilecek.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda