Güncel

8.02.2016

Burger King'ten Apple Watch Uygulaması2016 yılına birçok yenilikle giren Burger King, “Apple Watch” uygulamasıyla bir ilke daha imza attı.
Giyilebilir teknolojilerin en önemli örneği olan Apple Watch’ın Türkiye pazarında satışa çıkmasıyla birlikte uygulamada yer alan ilk markalardan biri de BurgerKing oldu.
Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King, üstün hizmet kalitesi ile misafirleriyle kurduğu sıcak ve samimi iletişimi, yaptığı yeniliklerle pekiştirmeye devam ediyor. 2015 yılının ilk yarısında yenilenen ve iPhone ve Android uygulamaları ile misafirlerine her kanaldan, kolay ve hızlı ulaşmayı başaran Burger King, şimdi de Apple Watch ile sipariş vermek isteyen tüm teknoloji tutkunlarını sanal restoranlarında buluşturuyor.
Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye’de satışa sunulan ve iPhone cihazlar ile senkronize olabilen Apple Watch BurgerKing Türkiye uygulaması sayesinde bir BurgerKing’çi toplam 5 adımda siparişini tamamlıyor ve BurgerKing’in efsane lezzetleri için geri sayıma geçiyor. Öncelikle Apple Watch kullanıcıları iPhone’larına indirdikleri BurgerKing Türkiye uygulaması üzerinden sipariş vermek istedikleri lezzetleri Watch listelerine kaydediyor. İkinci aşamada Apple Watch’larında BurgerKing Türkiye uygulamasını açıyor ve kendisine özel listesinden, istediği ürünü belirliyor. Üçüncü ve dördüncü aşamalarda sistemde kayıtlı olan adresini seçip, siparişi nasıl ödemek istediğine karar veriyor. Son aşamada da siparişini tamamlamış oluyor. Burger King, Apple Watch ile mesaj, e-posta, telefonla arama yapma, ödeme yapma, yol tarifi, müzik dinleme gibi özelliklerinin yanı sıra, online sipariş vermek isteyen tüm BurgerKing’çilere sanal restoranlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda