27.04.2016

Yeni Yol Haritası Belli OlduSabancı Grubu’nun destekleri ile hedeflerine güvenli adımlarla yürüyen CarrefourSA Yönetim Ekibi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva tesislerinde buluştu. İletişimi güçlendirmek ve karşılıklı bilgi paylaşımını arttırmak üzere bir araya gelen 180 kişilik grupta CarrefourSA’nın Türkiye’nin dört bir yanından gelen bölge yöneticileri, mağaza ve merkez çalışanlarından oluştu.
CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin’in açılışını yaptığı toplantıda, Finans, Strateji, Kategori, Satış, CRM & Pazarlama, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları, Bilgi Sistemleri, Yatırımlar ile Denetim/Risk ve Kayıpları Önleme bölümleri yeni dönemde nasıl bir CarrefourSA görmek istediklerini aktardı.

Sektörün gelişiminin ve değişiminin önderi CarrefourSA olacak
CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin sunumunda, CarrefourSA’nın 2016 yılı ve gelecek yıllarda sektörün gelişimini ve değişimini sağlayan önder bir firma olma planlarını aktardı. Konuşmasında bu toplantıların sık sık tekrarlanacağını vurgulayan Ergin: “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tesislerini seçmemiz tesadüf değildir. Milli Takımlar Perakende Tedarikçisi olarak TFF ile olan işbirliğimizden çok memnunuz. CarrefourSA olarak bu ortamda bulunmak milli oyuncularımızın antrenman tesislerinde toplantı yapmak bizi çok etkiledi. Bu seviyedeki bir tesisi hayata geçirmek başlı başına bir başarıdır. Ancak, bu tür bir tesisi hep bu seviyede tutmak ve futbol dünyasına katkı verecek şekilde tüm ilgilileri etrafında toplamak ayrı bir başarıdır.” dedi.

Tüm gün süren toplantıda üç yöneticiye çekilişle Euro2016 dönemi Fransa seyahati, imzalı A Milli Takım forması ve özel tasarım saati hediye edildi. Toplantının sonundaysa toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda