Güncel

22.06.2016

Kutup Soğutma Çalışma Şartları/MaaşlarıKutup Soğutma/teknoloji mağazaları LG,Samsung ve Bosh gibi kendi alanın da lider firmaların ağırlıklı olarak soğutucu dolaplarını satan bir perakende zinciridir.Daha çok genç personel tercih eden ve neredeyse her Avm'de bir satış mağazası olan firmanın çalışma şartları aşağıdadır.
KUTUP SOĞUTMA/TEKNOLOJİ ÇALIŞMA ŞARTLARI

Günlük çalışma saatleri diğer firmalardan biraz daha farklıdır.Sabah 09:30 da iş başı yapıp akşam,22:00 da mesainizi tamamlarsınız.Çay ve yemek molanız mağaza da bulunduğunuz süreye dahildir.Bu çalışma saatine karşın hafta da 2 gün izin kullanma hakkına sahip olursunuz.Ayrıca yılınızı doldurmanız durumun da yıllık izin kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Firma fazla çalışmalarınız,veya izin günleriniz de çalışmanız durumun da mesai ödemesi yapmaktadır.Nitekim resmi tatillerde de maaşınıza ek bir ödeme alırsınız.

MAAŞ-LAR-

Eski ve tecrübeli personellerin maaşı farklı olsa da,firma da asgari ücret ile personel çalıştırılmaktadır.Maaşa ek olarak 300 TL değerin de yemek çeki de verilmektedir.Ayrıca prim sistemi vardır,personel verilen kotayı geçmesi durumun da prim ödemesi almayı hak eder.Firma da servis uygulaması yoktur.

Kısaca: MAAŞ + YEMEK ÇEKİ + PRİM şeklin de bir tablo çıkmaktadır karşımıza.

NOT: Yöneticilerin maaşı farklıdır.

1 yorum :

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda