24.07.2017

Büyük Ankara Festivali BaşlıyorAnkara Büyükşehir Belediyesi'nin 6 yıl üst üste düzenlediği ve "Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, 3 yıl aradan sonra Başkentlilerle 7. kez buluşuyor. 29 Temmuz'da Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında başlayacak olan festival 6 Ağustos'a dek devam edecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 6 yıl üst üste düzenlediği ve "Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, 3 yıl aradan sonra Başkentlilerle 7. kez buluşuyor. 29 Temmuz'da Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında başlayacak olan festival 6 Ağustos'a dek devam edecek.

Büyük Ankara Festivaline Hangi Sanatçılar Katılacak?

Festivalede Ankaralılar, pop müziğinin güçlü ve sevilen sanatçılarından; Funda Arar, Işın Karaca, Ferhat Göçer, Serdar Ortaç, Mustafa Ceceli, Demet Akalın, Gülşen, İrem Derici ve Emre Aydın'ın vereceği konserlerle hem eğlenecek hem de hareketli ve romantik şarkılarını dinleme imkanı bulacak.
Her gece iki ünlü sanatçının konser vereceği festivalde, özgün, fantezi ve arabesk müziğinin ünlü ve sevilen sanatçılarından Linet, Uğur Işılak, Serkan Kaya, Ali Şan, Ankaralı Coşkun, Mustafa Taş, İbocan, Hüseyin Kağıt , İsmail Türüt, Nihat Doğan ve Seccad Mehmedi de birbirinden güzel ve sevilen eserlerini seslendirecek. Festivalde, geçtiğimiz günlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Twitter'daki daveti sonrasında şarkıcı Sinan Akçıl'ın da sahne alması bekleniyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda