24.07.2017

Özhan Market Çalışanları Piknikte Buluştu
Her yıl geleneksel olarak düzenlediği,Piknik Etkinliğini bu yıl da gerçekleştiren Özhan Market Ailesi,adeta bir yılın yorgunluğunu ve stresini attı.
Çalışanları ile olan bağlılığını "Özhan ailesi" olarak tanımlayan ve bu bağlılığı her fırsatta gösteren Özhan Marketler Zinciri, bu yılda tüm ailesini geleneksel olarak düzenlediği piknikte bir araya getirdi. Orhangazi'nin Sölöz beldesinde iki gün boyunca devam eden piknik, tam bir şenlik havasında geçti. Özhan ailesinin gönüllerince eğlendiği etkinliğe mutluluk hakimdi.
Canlı müzik eşliğinde, sandalye kapmaca, balonla dans, halat çekme, pinpon taşıma, çuvalla zıplama gibi birbirinden keyifli yarışmaların yapıldığı piknik renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli ikramların bulunduğu piknikte rodeo yarışmasında çekişmeli anlar yaşandı. Minikler ise onlar için getirilen oyun parkurlarında animatörler eşliğinde doyasıya eğlenerek pikniğin tadını çıkardılar. Etkinlikte tüm yarışma birincileri, sürpriz hediyelerini Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan’dan aldı. Piknikte ayrıca Özhan Marketler Zinciri bünyesinde 10'uncu, 15'inci ve 20'nci yılını tamamlayan çalışanlara teşekkür plaketini Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan ve Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan takdim etti.
Özhan ailesinin geleneksel pikniğinin çalışanların takım ruhunu kazanmaları adına önemli olduğuna dikkat çeken Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Hakla İlişkiler Müdürü Ayşen Yılmaz, "Özhan Marketler Zinciri’nin başarısında birbirine bağlı güçlü bir ekibin varlığı pay sahibi. Özhan samimiyeti de bu ailenin birbirine bağlılığından geliyor" dedi.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda