24.07.2017

Damak'ın kampanyasında Kazananlar Belli OlduTürkiye’de çikolata severleri antep fıstıklı çikolata ile tanıştıran Nestle Damak, hayranlarını Mini Cooper ile ödüllendirdi. Kampanyaya başvuran 850 bin kişi arasında yapılan çekiliş sonucunda kazanan üç kişi Mini Cooper D 5 kapı dizel otomobil sahibi oldu. 

Heyecanlı bekleyişin ardından yeni otomobillerini teslim alan talihliler hem duygusal hem de eğlenceli anlar yaşadı. Üç talihli, kendilerine Mini Cooper’ı getiren çekiliş hikayelerini şöyle anlattı: 

Annesinin şansıyla kazandı, ödülü de annesine verecek
Kocaeli’den Fatih Obuz: “Tadını çok beğendiğimiz için Damak’ın hep alırız. Bu defa annem almıştı. Kendisi yazıları okuyamadığı için kampanyaya benim katılmamı istedi. Annemin şansı sayesinde kazandığım için Mini Cooper’ı anneme hediye edeceğim.”

Damak’la ilgili en özel gün
İstanbul’dan Elçin Dayışen: “Fıstıklı çikolata sevdiğim için genelde Damak tercih ediyorum ama ilk defa Nestlé’nin bir kampanyasına katıldım. Ödülün bana çıkacağını hiç düşünmemiştim. Kazandığımı öğrendiğimde büyük sürpriz oldu. Ödülü kazandığım gün, artık Damak ile ilgili en özel gündür benim için.”

Kazanmanın şerefine yurtdışına 12 Damak hediye
İzmir’den Volkan Çağlayan:“Yurtdışından bir arkadaşıma Türkiye’den antep fıstıklı çikolata çeşitlerinden götürmüştüm. O en çok Damak’ı beğendi ve kampanyadan da bahsetti. Bunun üzerine kampanyaya katıldım. Kazandığımı öğrendikten sonra bu arkadaşıma kargoyla 12 tane Damak yolladım.”

Kendilerini Damak ile ödüllendirerek Mini Cooper D 5 kapı dizel otomobil kazanan talihliler, teslimat töreni sonunda düşlerindeki yolculuğun anahtarını alarak yeni hikayelere doğru yola çıktı. 

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda