4.08.2017

Bimcell Nasıl TL Yüklenir?İndirim marketçiliğin de lider perakendeci Bim neredeyse her sektöre el atıyor ve hakkını da veriyor.im'in en başarılı olduğu sektörlerden birisi de mobil Gsm sektörü.Yakın zaman da müşterilerine sunduğu BİMCELL hizmeti ile,ucuza alışveriş yapan müşterilerini,ucuza konuşturmayı da başarmıştır Bim.

BİMCELL NASIL TL/KONTÖR YÜKLENİR

Bimcell kullanıyorsanız,TL yüklemek oldukça basit.Bimcell'e 3 şekil de Tl yükleyebilirsiniz.

Bim Mağazalarından TL Yükleyebilirsiniz
Bu yöntem oldukça kolay bir yöntemdir.Herhangi bir Bim mağazasına giderek,kasada duran personele yükleme yapmak istediğiniz telefon numaranızı söylemeniz yeterli.
İnternet ve Telefon Üzerinden
Bu iki seçeneği kullanmak için Kredi kartınızın olması gerekmektedir.Bimcell.com.tr adresine giderek,TL yükle seçeneğinden kredi kartı bilgilerinizi girerek TL yüklemenizi yapabilirsiniz.Bir diğer seçenek ise,444 4 551 numaralı telefonu arayarak yükleme yapmak.


4 yorum :

  1. Türk Telekom alt yapını kullan ama TTkom bayisinden online işlemlerinden yararlanama.Bim Cell online işlemler bölümünden kaçdefa tl yükleme yapmak istesemde sistem arızası vermekte yani işlem yapılamıyor.Bin mağazalarına gidip oradan tl yüklemek gerekiyor.velhasıl Kurumsal bir firmadan beklenin altında bir hizmet .Bankalarla anlaşma yaygın bir hizmet yok .Tamamen hayal kırıklığı yaşıyorum.İlgili yetkili makamlara

    YanıtlaSil
  2. Aynen bimcell tl yukleme işlemlerine giriyoruz.. banka bilgileri giriyoruz lakin işlem gerçekleştirilemiyor hatası alıyoruz. Şu devirde rezillik başka bisi degil

    YanıtlaSil
  3. Olmuyor olmuyor TL yuklenmiyor hep aynı Message "gerceklestirilemiyor" mağazaya gitme şansım yok Almanyada kalıyorum. Ne Yapalım hat kapanır. Belki başka şirketlerde olur.

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda