Güncel

18.11.2017

Sarıyer MarketRüzgârla uçuşan o hayal, 1975’te Sarıyer Market’i kuruyor. Yıllar geçtikçe Beşiktaş’a uzanıyor, ardından İstanbul’un farklı semtlerini dolaşmaya başlıyor. Akatlar, Küçükyalı, Uskumru köy… Hep müşterilerine dokunarak, hep onları memnun etmeye çalışarak. Rüzgârın kollarındaki hayal her gün daha da gerçek oluyor. Gün geliyor çocuklarımızın eğitimi için çaba sarf ediyor, gün geliyor çevreciliği Yeşil Nokta ödülüyle onurlandırılıyor.

Rüzgârla uçuşan o hayal, 1975’te Sarıyer Market’i kuruyor. Yıllar geçtikçe Beşiktaş’a uzanıyor, ardından İstanbul’un farklı semtlerini dolaşmaya başlıyor. Akatlar, Küçükyalı, Uskumru köy… Hep müşterilerine dokunarak, hep onları memnun etmeye çalışarak. Rüzgârın kollarındaki hayal her gün daha da gerçek oluyor. Gün geliyor çocuklarımızın eğitimi için çaba sarf ediyor, gün geliyor çevreciliği Yeşil Nokta ödülüyle onurlandırılıyor.

Kökleri geçmişe uzanan Sarıyer Market, geleceğin teknolojisiyle internet mağazasını açıyor. 7’den 70’e herkesin kapısına kadar bir tıkla kaliteli ürünleri, uygun fiyata götürüyor.

Sarıyer Market Kimin/Sarıyer Market'in Sahibi Kim?

Sarıyer Market bir çok perakende gıda şirketi gibi bir aile şirketidir.Şirket sahibi ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanı İhsan Korkmaz'dır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda