1.01.2018

Ebebek Çalışma Şartları/MaaşlarıEbebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.

EBEBEK ÇALIŞMA ŞARTLARI

Ebebek'te günlük çalışma saati yasaların belirlediği şekilde 7,5 saattir.Çay ve yemek molanız bu saatlere dahil değildir.Molalarınız ile beraber mağazalarda geçireceğiniz,toplam süre 8,5 saati bulur.Haftada bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumunda,14+2 gün şeklinde yıllık izin kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Personel her hafta değişen vardiyalar ile çalışır.Vardiyalar sabahçı ve akşamcı şeklinde olur.Vardiya düzenini ve haftalık izin düzeninden birim şefiniz sorumludur.Ayrıca eklememizde fayda var ki,sigara içen biriyseniz firma bu konuda oldukça titiz.Çalışanlarının sigara içmesini istemiyor ve işe alımlarda bu şartı önemsiyor.

EBEBEK PERSONEL MAAŞLARI

Bir çok perakencecide olduğu  gibi Ebebek'te de personel maaşları farklılık gösteriyor.Özellikle personel kıdem ve çalışma yılına göre olan şartlar,ilerleyen dönemlerde biraz daha iyileşebiliyor.Lakin eklemekte yarar var ki,Ebebek'e normal statüde başlayan her işçi,Asgari ücret ile çalıştırılmaktadır.

Tabi sadece maaş ile sınırlı değil ödemeler.Firma personel yemeğini  karşılıyor ve Prim sistemi ile satışa göre ödül veriyor.Her ay mağazalara hedef cirolar verilir bu hedef ciroların aşılması durumunda,her personel maaşına ek olarak prim almaya hak kazanır.Firma personelin yol ücretinide karşılamaktadır.

Kısaca özetlemek gerekirse Maaş + Yemek + Prim + Yol Parası şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza.

Mağaza yöneticilerinin çalışma saati ve maaşları personelden farklıdır.

11 yorum :

 1. Ayrıca yol parası da veriliyor

  YanıtlaSil
 2. Yol parası part time için ne kadar ?

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bildiğimiz kadarı le partlar prim sisteminden faydalanamıyor.Sigortanız yarım şekilde yani,15 gün olarak yatıyor.Maaş ise 900-1000 TL arasında.

   Sil
 5. Ortaogretim mezunu mu aliniyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diksiyonunuz düzgün ve en önemlisi güler yüzlü bir personel iseniz,alınmama ihtimaliniz çok düşük.Tahsil bu sektörde her zaman ikinci planda gelir.

   Sil
 6. Genel müdürlükte işe başladım çağrı merkezi 2500 tl + prim + yemek + yol ücreti 3200 tl anlaştık bence yanlış biliyorsunuz yer yuzundekı en ıyı şartları sağlayan seyrek fırmadan bırıdır ebebek

  YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda