1.03.2018

CarrefourSA'dan Mavişehir'e ''Süper'' YatırımSon dönemlerde adını lokal firmaları satın almak ile duyduğumuz CarrefourSA, aynı zamanda farklı şehir ve ilçelere yatırım yapmayı da sürdürüyor. CarrefourSA'nın son durağı, Mavişehir oldu.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, İzmir’e yatırım yapmaya devam ediyor. CarrefourSA’nın Mavişehir’deki ilk süpermarketi niteliğindeki Mavişehir Süper, Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu ve CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Genel Müdür Yardımcısı Ayten Engin Erçevik’in katılımıyla dün (27 Şubat) düzenlenen törenle açıldı.

"Bu yıl Süpermarket formatımıza odaklanacağız"

CarrefourSA’nın Mavişehir Süper yatırımını değerlendiren Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu, şunları dile getirdi:“Sabancı Holding olarak 2Yeni Neslin Sabancısı' vizyonuyla CarrefourSA adına daha etkin ve daha verimli bir şekilde hizmet sunmak için yeniliklerle dolu market yatırımlara devam ediyoruz. Süpermarket formatımıza odaklanacağımız bir yıldayız. Bu çerçevede İzmir’in Karşıyaka ilçesindeki ilk süpermarketimizi hizmete açıyoruz. Toplam bin 262 metrekare alana sahip olan CarrefourSA Mavişehir Süper, mevcut süpermarketlerimize oranla sahip olduğu büyük alanı ve yeni konseptiyle öne çıkıyor. Karşıyaka, İzmir’in günümüzde gelişen ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle Mavişehir gibi İzmir’in genişlediği ve yaşamın arttığı bölgelerdeki varlığımızı artıracağız. Dolayısıyla İzmir’e olan yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”

"Mavişehir’e, Alışverişin Süperini Getirdik"

CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Genel Müdür Yardımcısı Ayten Engin Erçevik de, süpermarket formatlarındaki yeni konsepte ilişkin bilgiler aktardı. Ayten Engin Erçevik, şöyle konuştu: "Süpermarketlerimize yatırım yapacağımız bir yıl olacak. Bu çerçevede Mavişehir’e alışverişin süperini getirdik. Yeni konseptiyle bu marketlerde tüketicilerimize çeşidi bol ve taze ürünlerle dolu sebze – meyve ürünleri, kaynağı belli olan etlerin yer aldığı kasap reyonu, sezonda 70 – 80 farklı balık türü, lezzetli ekmek ve pasta çeşitlerinden oluşan unlu mamullerin yanı sıra organik ürünlerden yöresel ürünlere ve hatta farklı yeme alışkanlık olanlar için vegan ya da glutensiz ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle ve yüksek servis kalitesiyle hizmet vereceğiz. Süpermarketlerimizin, günlük alışverişin adresi olmasını hedefliyoruz."

CarrefourSA Mavişehir Süper, “Yalı Mahallesi, 6523 sokak 32/C No:1 Mavişehir/Karşıyaka” adresinde tüketicilerini ağırlıyor.

2 yorum :

  1. Caarfoorse ile makro gorusmeleri ne durumda bilgi verebilirmisiniz

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Şu an için bize gelen bir duyum yok.Bir bilgi olduğunda emin olun bunu hemen paylaşırız.

      Sil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda