4.05.2018

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018Watsons Türkiye, 65ten fazla şehirde 235´in üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye´nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir.

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

Watsons uluslararası bir şirket dolayısıyla markalaşmış ve ciddi rağbet gören mağazaları yoğun bir tempoda çalışır. Watsons çalışma saatleri günlük 8- 8,5 saat arası çalışma saatleri vardır. Molalar dahildir. Ancak çok yoğun zamanlarda bu zamanlar esneklik gösterebilir. Kozmetik sektörü kolay bir sektör değil. Ürünleri tertibi, takibi önemli. Özellikle müşterilerin ürünleri yıprattığı ya da ilgili kurallara uymaması birçok olumsuz şeye yol açabiliyor ve bunla da personel ilgileniyor. Şirket çalışanlarına yemek ücreti ödemektedir.

Watsons Maaşlar 2018

Watsons Maaş prensibi saat ücreti ödediğinden yeni ve eski personellerin maaşı farklılık gösterebilir. Yöneticiler de farklı maaş kriterine sahiptir. Genelde 1750 TL civarı yeni başlayan personel bir maaş alır. Zamanla ilerledikçe ücreti yükselecektir. Ayrıca mağaza performansına göre prim de söz konusudur. 350 TL yemek ücreti de alınmaktadır. Yönetici maaşları ise farklıdır. 2500 TL ve pirim alanlar ve çok daha fazla alanlar vardır. Girdiği yıl, çalıştığı mağaza, personeli, mağaza başarısı vs. birçok etken bulunmaktadır.

Watsons İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer sitelerinde ilanlarını görebilirsiniz. Ancak hızlı sonuç almak için şubelerinden birine başvurmak daha sağlıklı olacaktır. İlgili forumu doldururken yanınızda güncel bir resim olmasına dikkat ediniz.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda