10.07.2018

YHM'den Karaman'a Hipermarket YatırımıKaraman ilimizin en büyük lokal perakende markası olan YHM,Makro Market'ten devraldığı devasa mağazayı adım adım,açmaya yaklaşıyor.

YHM'nin Makrodan devraldığı 4 bin 500 metrekarelik alanda toplamda 40 bine yakın ürün çeşidi bulunacak.Ayrıca net sayı olmada da YHM Avm'de toplam da 250'nin üzerinde işçi çalıştırılacağı öngörülüyor.

YHM Açılış Tarihi Belli Değil

Firma sahibi Hacı Binarbaşı’nın karamaninsesi haber sitesine yaptığı açıklama şu şekilde: “YHM olarak 14’üncü yılda 14’üncü şubemizi açıyoruz. Bize bu nimeti bahşeden Allah’a hamd olsun ve aziz Karaman’lı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Makro Alışveriş Merkezleri’nde bundan sonra YHM ürünlerini satacağız, bu şekilde yüzde 100 yerli yüzde 100 hiper market açmış olacağız. Şuan itibariyle tarih net değil ama çok yakında halkımızın da katılacağı büyük bir açılışla hizmete sunacağız.” dedi.

1 yorum :

  1. Perakende kulis bilmediğimiz bir yer sanki en cafcaflı dönemi afra 100 kişi felan 250 nerede calisacakmis her reyona 10 kişimi😁😁😁😁😁 tm yap haberide biraz destekli salla😁😁😁

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda