6.09.2018

Oyuncak Kampanyasına Tuğba Özerk Destek Verdi‘Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun’ sloganıyla ihtiyaç sahibi çocukları oyuncaklarla buluşturan sosyal sorumluluk projesine,Tuğba Özerk ve Onur Akay’dan da destek geldi.


Onur Marketin desteklediği 'Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun' oyuncak kampanyasında, oyuncuklar çocuklara ulaşmaya başladı. Eskimiş, kırılmış, bozuk oyuncakların tamir edilip ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi amacıyla başlatılan kampanyaya ünlü isimlerden destek geldi. Başarılı sanatçı Tuğba Özerk ve Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Onur Akay sosyal sorumluluk projelerine önemli destek veriyorlar.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle tanınan Özerk, çektiği video ile kampanyaya destek verirken, herkesin projeye katılmasını istedi ve her zaman bu tür projelerin yanında yer alacağını belirtti.

Bir oyuncağını göndererek ve konu ile ilgili bir yazı yazarak kampanyaya destek veren Tuğba Özerk ise, “müzik çalışmalarının yanı sıra bu tür etkinliklerin her daim yanında olacağını belirtti”

Kampanyaya çok sayıda ünlü isim oyuncak göndererek destek vermeye devam ediyor.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda