8.04.2019

Sektörün Günceli Konuşulacakİstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüner Şencan, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Tuğba Karabulut, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi ve Ticaret Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Sabri Öz ve Dr. Öğretim Üyesi Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun düzenlediği “Perakende Sektöründe Güncel Konular” konferansı, yarın (9 Nisan Salı) günü 09.30-15.30 saatleri arasında yapılacak.

Konferansın birinci oturumunda BİM Yönetim Kurulu Üyesi Talat İçöz “İndirim marketlerinin enflasyon üzerindeki düşürücü etkisi”, Karafırın Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karal “Perakendede bir markanın başarı öyküsü”, E-tesettür Kurucusu Taha Yasin Toraman “Dijital pazarlamada trendler ve e-ticarette bir başarı öyküsü”, Kiva Han Kurucusu Özen Demircioğlu “Bir kadın girişimcinin kahve sektöründeki başarı öyküsü” başlıklı konuşmalarını yapacak.

İkinci oturumda ise İnfonet Genel Müdürü Taner Özdeş, satış teknikleri üzerine bir sunum yapacak. Karaca Pazarlama Direktörü Galip Bağcı Karaca’nın, Faik Sönmez Yönetim Kurulu Başkanı Mete Sönmez ise Faik Sönmez’in firmanın başarı öyküsünü anlatacak. TİSVA Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Aziz Akgül’ün mikrokredi ile ilgili sunumunun ardından genel özet ve kapanış konuşması için sözü Dr. Öğretim Üyesi Nurdan Tümbek Tekeoğlu alacak.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan konferas, ücretsiz.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda