5.08.2019

Gazipark Avm GeliyorGaziPark AVM, Alanya Gazipaşa Havaalanı’na yürüme mesafesinde ve D 400 Antalya-Mersin otobanı üzerinde yer alıyor.

Gazipark AVM yetkilileri çekim alanı 30 dakika mesafede; Alanya, Mahmutlar, Gazipaşa ve çevre ilçeleri ile Anamur ilçesi çekim alanında yerleşik 600.000 nüfusa sahip olduğuna dikkat çekerek şunları söylediler: “Gelir durumu ve harcama kapasitesi Türkiye’de ki birçok ilinden daha yüksek. Yaz aylarında (Nisan – Ekim arası) Gazipaşa Havaalanını 1,5 milyondan fazla yerli ve yabancı yolcu kullanıyor.

Projemizin havaalanına yakınlığı göz önüne alındığında turistler içinde ferah, rahat ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapabilecekleri yer olacak. Gazipaşa’da 2019’da temeli atılacak 3 adet 5 yıldızlı tatil köyü ve otel projesi ile yat limanı projesi yatırımı da başlıyor. Gazipaşa, önümüzdeki yılların yatırımı kat ve kat artacak bölgenin yenilenen yüzü ile yıldızı parlayacak. 4 katlı planlanmış bulunan GaziPark AVM, güneş alan, ferah, doğaya ve çevreye duyarlı akıllı bina sistemi kurgulanmış. Kiralanabilir alanı 15.000 metrekare olan projemizde; 900 metrekare süpermarket, 45 adet mağaza, 8 fast-food, 3 cafe & restaurant, 100 araçlık kapalı 80 araçlık açık otopark ile Alanya, Gazipaşa Anamur bölgesinin alışveriş ve yaşam merkezi olacak”.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda