5.09.2019

File'den Ankara'ya Yeni Bir Şube DahaSektörün indirim marketi devi olan Bim'in süpermarket konsepti ile hizmet veren markası File Market,Ankara'da büyümeye devam ediyor.

File market,Ankara'nın ilçelerine birer birer şube açmaya devam ediyor.2019 yılı içinde toplamda 3 ilçe de mağaza açan File Market,bu kez Ankara'nın Çankaya ilçesine yeni ve büyük bir mağaza açtı.Toplamda 5 kasa ile hizmete açılan mağaza yaklaşık bin metrekare hizmet alanına sahip.

Hedef Yıl Sonuna Kadar Mağaza Sayısını Arttırmak 

Türkiye genelinde 11 ilde yaklaşık 100 mağaza ile hizmet veren File Market,özellikle Ankara'da istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmek istiyor.Bunun için özverili lokasyon çalışması yapan firma,yıl sonuna kadar mağaza sayısını ciddi bir şekilde arttırmayı öngörüyor.

File Market Hakkında

FİLE mağazaları, 1995 yılında Türkiye’yi perakende satışta yüksek indirim modeli ile tanıştıran BİM’in 2015 yılında müşterilerinin hizmetine sunduğu yeni ve farklı bir satış modelidir.

Bu modelin temel amacı tüketicilerin gıda, kişisel bakım ve genel temizlik ihtiyaçlarını iyi veya en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş ve sürekli düşük fiyatlardan satışa sunulan sağlıklı ve taze ürünlerle karşılamaktır.

Sıcak ve samimi bir tasarım ile hazırlanan FİLE mağazalarında tüketicilerin kendilerini mahallelerinde veya çarşılarında alışveriş yapıyormuş gibi rahat hissetmeleri hedeflenmiştir. Ortalama 3.500- 4000 farklı ürün bulunan ve yeni bir konsept ile tasarlanan mağazalarda et, şarküteri, taze sebze – meyve, unlu mamuller ve kişisel bakım bölümleri yer almaktadır.

Yeni bir tedarik sistemi kuran FİLE organizasyonu, ürün portföyüne ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yeni özel markalar da dâhil etmiştir. Temel ürün kategorilerinde 3 yeni özel marka FİLE ile ilk kez tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

FİLE’de özel indirim günleri veya promosyonlar düzenlenmemekte, bunun yerine her gün düşük fiyat yaklaşımı uygulanmaktadır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda