5.10.2019

Evidea Fiziksel Mağazalar AçacakEv ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren e-ticaret perakendecisi Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, 6 yıl içinde 110 mağaza açmayı hedefliyor. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 1.750 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Evidea; evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, trend, yenilikçi, ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunuyor. Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmayı vaat ediyor. Özellikle kadın tüketicileri heyecanlandıracak yeni mağaza konseptiyle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazır olan Evidea’nın sloganı “burada her şey evim için”.

Yeni konseptindeki ilk mağazasını Ekim ayında Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de açacak olan Evidea, 2020 yılında birçok önde gelen alışveriş merkezinde müşterileriyle buluşmaya devam edecek.

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda