3.10.2019

Personel Takibi ve Yönetimi KolaylaşıyorZEOPS, platformu ile hem çalışanlara hem de yöneticilere verimli çalışma ve takip hizmeti sunuyor.

Yüzde 100 yerli sermaye ile geliştirilen platform; bordro, bütçe raporu, mesai planlama, mesai raporlama, personel talepleri, ziyaret raporları gibi süreçlerin kontrol panelinden online olarak yönetilmesini sağlıyor.

Bununla birlikte saha çalışmalarında atıl süreleri ortadan kaldırarak çalışanların performansının artması platformun en önemli hedefleri arasında yer alıyor. Daha iyi iş sonuçları elde edilmesi için insan kaynakları yönetim sürecinin etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan ZEOPS; zamanlama, iş gücü, performans, satış takip gibi ihtiyaçlara yönelik hızlı cevap veren kullanımı sayesinde kullanıcı dostu bir platform olarak öne çıkıyor.

Formlar ve raporların tamamen kullanıcı tarafından dizayn edilebildiği platformda şirketler kendi ihtiyaçlarına yönelik ekran girişlerini ve raporları düzenleyebiliyorlar. Toplu personel yükleme ekranları sayesinde mevcut bilgiler de çok hızlı bir şekilde sisteme entegre edilebiliyor.

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda