28.11.2019

Tarım Kredi Market Kimin?Tarım Kredi Birlik Anonim Şirketi, Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin bir iştiraki olarak 2010 yılında Mersin’de çiftçi ortaklarımızın ve diğer iştiraklerimizin ürünlerini pazarlama amacı ile kurulmuştur.

Tarım Kredi Birlik A.Ş. 2016 yılında, yine Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinden, Etimesgut Bakliyat İşletmesini, Tekirdağ Uzunköprü Ham Yağ Tesisini, Kırklareli Ayçiçek Yağı Rafineri tesisini ve Balıkesir – Gömeç/Balıkesir Zeytin, Zeytinyağı İşletmesini bünyesine katarak ürün değerlendirme, üretim ve pazarlama faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektedir.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ailesinin bir üyesi olan şirketimiz, karlılıktan ziyade ortaklarımızın, çiftçilerimizin ürünlerini olumsuz piyasa şartlarına karşı korumayı hedeflemekte, uygun piyasa fiyatlarında satın almakta ve işleyerek değerlendirmektedir.

Çiftçilerimizden aldığımız natürel ürünleri fabrikalarımızda uluslararası standartlarda işleyerek, halkımıza ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkânı sunmaktayız.

Tesislerimizde işlediğimiz ürünlerimizi; kooparatiflerimiz, kamu kurum ve kuruluş yemekhaneleri, sosyal yardımlaşma kuruluşlarının gıda yardım kolileri, cezaevleri yemekhaneleri, toptancılar, catering firmaları ve marketler aracılığı ile halkımıza ulaştırmaktayız.

Tarım Kredi Market Kimin?


Bir koperatif şirketi olan Tarım Kredi Market'in şu anda yönetim kurulu şu şekildedir:
Mehmet Okan ATEŞ Yönetim Kurulu Başkanı, İlyas KILIÇ Yönetim Kurulu Başkan Vekil, Davut ARPA Yönetim Kurulu Üyesi,  Şaban KIRMIZI Yönetim Kurulu Üyesi,  Hasan Hüseyin Demiröz Yönetim Kurulu Üyesi.

Her geçen gün müşteri portföyünü genişleten şirketimiz, ihracat hedefleri ile de ülke ekonomisine katkı sağlayarak, gıda sektöründe bir dünya markası olma yolunda adımlarını kararlılıkla atmaktadır.

3 yorum :

  1. çalışma şartları ve maaş konusunda bilginiz varmı?? bizim burda da açılacak bir tane merak ettim koşulları maaşları nasıl iyi mi??

    YanıtlayınSil
  2. bir çalışanına sordum ilk 3 ay asgari ücret sonra 3 bin tl ye kadar çıkıyormuş bir de devlete bağlıymış sigortanı maaşını devlet ödeyecek ama tabii devlet memuru olmuyorsun tabii..bilmiyorum ne kadar doğru ..insan kaynakları da ankaradan geliyormuş istanbulda genel müdürlük filan yokmuş

    YanıtlayınSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda