18.03.2020

İpekyol, koronovirüs nedeniyle tüm mağazalarını kapattı!İpekyol, koronovirüs nedeniyle tüm mağazalarını kapattı!
"IPEKYOL, TWIST ve MACHKA mağazalarımızın faaliyetlerine bir süreliğine ara verme kararı aldık"

İpekyol'dan yapılan açıklama şöyle:
Tüm dünyada başlayarak ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sebebiyle, daha önce hiç tecrübe etmediğimiz bir süreçten geçiyoruz.

Mağazalarımızı ziyaret eden misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığına büyük önem veriyoruz. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak bu süreci büyük bir özen ve ciddiyetle yönetiyoruz.
Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılmasını önlemek amacıyla aldığımız tedbirler kapsamında; 17.03.2020 tarihi itibariyle Edirne’de bulunan üretim tesisimizin ve 19.03.2020 itibariyle de Türkiye genelindeki tüm IPEKYOL, TWIST ve MACHKA mağazalarımızın faaliyetlerine bir süreliğine ara verme kararı aldık. Bu süreçte online sitelerimizden hizmet vermeye devam edeceğiz.
Mağazalar, Fabrika ve Merkez Ofis çalışanlarımızın tamamı, hijyen konusunda dikkatli olmaları ve belirlenen tüm kurallara uymaları, zorunlu olmadıkça kalabalık yerlerden uzak durmaları ve sosyal etkileşimi asgari düzeye indirmeleri konularında bilgilendirilmiş ve idari izne gönderilmiştir.
Sağlığımız önceliğimiz ve hepimiz birbirimizden, birimiz hepimizden sorumluyuz.
Sağlığımızı birlikte korumak için gerekli ve hayati önem taşıyan tüm tedbirleri almak ve bir an önce bu zor günlerin üstesinden hep birlikte gelebilmek en öncelikle hedefimiz.
Yaşadığımız bu üzücü süreçleri geride bırakarak sağlıklı günlerde tekrar buluşabilmek ve tüm değerli misafirlerimizi mağazalarımızda en kısa sürede tekrar görebilmek dileğiyle…
Saygılarımla
Uğur AYAYDIN
Ayaydın-Miroglio Genel Müdürü

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda