23.05.2020

Zade Yağları Artık Tüm Migros ŞubelerindeTürkiye ve dünyanın 85 ülkesinde tüketilen Zade Yağları, ayçiçek yağı, zeytinyağı serisi, yer fıstığı yağı ve alanında ilk aromalı zeytinyağı ürünleri ile Migros raflarında yerini aldı.

Mutfaklarımızın temel ürünü yemeklik bitkisel yağlar ve damak lezzetinin çok önemli olduğu zeytinyağı alanında yüksek ve kapsamlı üretim teknolojisi sayesinde, insan hatasından bağımsız ürünler geliştirip sunan Zade Yağları, artık Türkiye geneli tüm Migros’larda.

Zade’nin kullandığı “altı aşamalı rafinasyon teknolojisi” sayesinde yağın doğal yapısı bozulmadan olumsuzluklar arındırılarak bitkinin tüm faydaları korunuyor. Kusursuz bir üretimin yapıldığı bu teknoloji sayesinde, her şişede yüksek kalite sağlanıyor.

Ege bölgesinin zeytinlerinden elde edilen Zade Zeytinyağı, meyvemsi tadı ve baskın kokusuyla bölgenin karakteristik özelliklerini taşıyor. Zade Natürel Sızma Zeytinyağı’nın güçlü rayihası şişenin kapağı açıldığında bile hissediliyor. Zade Riviera Zeytinyağı da yemeklerle buluşunca adeta muhteşem bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Zeytinyağından yer fıstığı yağına mutfakların gurme lezzeti

Alanında ilk aromalı zeytinyağı serisine sahip olan marka, mutfaklara gurme lezzeti getiriyor. Uzman şefler ile özel olarak geliştirilen bu seride; limon-fesleğen, sarımsak-biberiye-defne, portakal-limon aromalı natürel sızma zeytinyağı gibi çeşitleri ile dünya mutfakları hazırlanabilirken kullanım kolaylığı da sunuluyor. Fırın yemekleri, sebze kızartmaları, şerbetli tatlılar, soslar ve hamur işlerinde ise yer fıstığı yağı mutfakların yeni yıldızı oluyor. Zade Organik Hindistan Cevizi Yağı’nı tüketiciler ister mutfakta ister kişisel bakımda kullanılıyor.

Zeytinyağından, ayçiçeğe, mısır, kanola, fındık, aspir, fıstık, üzüm çekirdeği ve soya yağına kadar pek çok ürün çeşidini Zade Yağları ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 85’den fazla ülkesine ihraç eden Helvacızade Grubu, yıllık 130 bin ton bitkisel sıvı yağ üretim kapasitesiyle dünyanın önde gelen bitkisel sıvı yağ üreticileri arasında yer alıyor. 18 ayrı kalite ve sistem sertifikasına sahip olan Zade Bitkisel Sıvı Yağ ve Rafinasyon Tesisleri'nde, üretimde uygulanan endüstri 4.0 teknolojisi dünya standartlarının üzerinde bulunuyor. Zade Tesisleri ayrıca, dünyada tüm sektörler içinde ilk kez TS13811 Hijyen ve Sanitasyon Standardizasyonu Belgesi’ni alarak farkı oluşturuyor.

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda