4.04.2021

Şok Market Ramazan Koli Fiyatı 2021


Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte, vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen zincir marketlerden Şok market, erzak kolisi fiyatlarını ve içeriklerini paylaştı.


Marketlerde ve online alışveriş sitelerinde bir aylık mutfak ihtiyacını karşılayacak ramazan kolileri şimdiden satışa sunulmaya başlandı.

Sahurda ve iftarda sofralarımızı donatmak için ya da ihtiyaç sahiplerine hediye etmek için ramazan erzak kolisi tercih edilmektedir.
Yakın bir zaman sonra başlayacak Ramazan ayı için Ramazan kolileri hazırlanmaya başlandı.
2021 yılında 13 Nisan’da başlayacak olan Ramazan ayı, 13 Mayıs’ta Ramazan Bayramı ile sona erecek. Müslüman vatandaşların sabırsızlıkla beklediği Ramazan ayında, özellikle bu sene yardımlaşmanın önemi daha da artacak. Çok sayıda vatandaşın işsiz kaldığı bu dönemde, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen vatandaşlar ve uygun fiyatlarla temel gıda ürünlerini satın almak isteyen vatandaşlar için erzak paketleri oluşturulmaya başlandı.

Marketler, pek çok kurum ve kuruluşun ücretsiz olarak dağıtacağı Ramazan kolilerinden yararlanamayan veya ihtiyaç sahiplerine Ramazan kolisi hediye etmek isteyen vatandaşlar için uygun fiyatlı Ramazan paketlerini duyurdu. Oldukça zengin içeriğe sahip olmasına rağmen çok uygun fiyatlarla satılan bu paketler Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte satışa sunuldu. Marketlerin sattığı Ramazan kolilerinin içeriği ve fiyatları çeşitlilik gösterdi.

Ramazan kolilerini zincir marketlerden almak isteyen vatandaşlar Şok market ramazan kolisi erzak paketi ne kadar?” sorusunun yanı sıra söz konusu marketlerin sunduğu Ramazan kolisi içeriklerini de araştırmaya başladı. Biz de sizler için, vatandaşların en çok alışveriş yaptığı Şok marketlerin Ramazan kolisi fiyatlarına ve paket içeriğine haberimizde yer verdik.
2021 ŞOK MARKET RAMAZAN KOLİSİ İÇİNDEKİLER NELER?

ŞOK Market’in bu yıl 69,95 liradan satışa çıkaracağı Ramazan paketinin içinde bir ailenin temel gıda ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olacak un, bulgur, pirinç, çorba, makarna gibi uygun fiyatı ürünler yer alıyor. Bunların yanı sıra içecekler ve tatlılar da bulunuyor.

-Bizim Vatan Domates Salçası 830 Gr

-Deren Filiz Çay 500 Gr

-Evin Ayçiçek Yağı 1 Lt

-Piyale Un 1 Kg

-Piyale Kakaolu Puding 150 Gr

-Piyale Ezogelin Çorba 80 Gr

-Piyale Burgu Makarna 500 Gr

-Anadolu Mutfağı Pilavlık Pirinç 1 Kg

-Anadolu Mutfağı Kırmızı Mercimek 1 Kg

-Anadolu Mutfağı Pilavlık Bulgur 1 Kg

-Anadolu Mutfağı Tuz 750 Gr

-AltınküpKüp Şeker 1 Kg

-MarmarabirlikSiyah Zeytin 400 Gr

Yorum Gönderme

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda