Son Haberler

Retaİl

Perakende Sözlüğü

Dolunay İndİrİmlerİ

16.06.2014

Lc Waikiki Çalışma Şartları

Ülkemiz de uzun yıllardır,kalite ve farklı giyim ürünlerini tüketici ile buluşturan Lc Waikiki'nin çalışma şartlarını,merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Her kurumsal firma da olduğu gibi Lc Waikikide de çalışma saati 8 saatdir.Gün için de çalışma saatiniz haricin de bir buçuk saat yemek ve çay molanız bulunmaktadır.Firma sekiz saatten fazla çalışmanız halin de ya mesai,ya da bir sonraki iş günü erken çıkış/geç giriş şeklin de telafisini gerçekleştirmektedir.

Hafta da bir gün izin ve bir yılı aşkın çalışmanız durumun da yıllık izin kullanma hakkına sahip olursunuz.Resmi tatiller de koşulsuz bir şekil de maaşına günlük ücretiniz üzerinden bir ödeme yapılmaktadır.Ve bir çok firma da olduğu gibi vardıya sisttemi ile çalışılmaktadır.Bu vardıya hafta bir kez değişmektedir.

Ayrıca firmanın belirlemiş olduğu satış kotasını tutturmanız halin de maaşına ek bir ödeme almanız söz konusudur.

Yönetici veya sorumlu haricin de mağazalar da istihdam edilenler asgari ücret almaktadır.Ayrıca firma her aynı multinet adı verilen karta işçi adına yemek parası ödemesi yapmaktadır.

5 yorum :

 1. LCW’de çalıştım çalışmasına ama ayakta durmaktan anam ağladı. Anlamıyorum zaten bu satış danışmanlığı mesleğini yahu iki dakika belimizi yaslayamıyoruz bir yere bizlerde insanız be arkadaş. Eğer bu meslek dalında daha önce hiç çalışmadıysanız aman hee derim uzak durun!

  YanıtlaSil
 2. 2015 maşları ve prim sistemi hakkın da bilgi vermeniz mümkün mü??

  YanıtlaSil
 3. Lise mevzunu mu alıyo

  YanıtlaSil
 4. Peki maaslari ne kadardir ? Ve ayriyetten servisi felan varmidir

  YanıtlaSil

 
Her Hakkı Saklıdır © 2016 Perakende Kulis