Güncel

8.02.2018

Şok Market 2018 Çalışma Şartları/Maaşları2017 yılında devasa büyüme gösteren perakende şirketlerinden biri olan Şok Market,ülkemizde en güçlü indirim marketlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.Rakipleri kıyasıya mağaza sayılarını arttırırken Şok Marketinde,geri kaldığı söylenemez.Zira firma şu an itibari ile 5 bin mağaza sayısını geçti.

Ayrıca 2018 yılın da Şok Market,hem İstanbul Borsasında-hemde Londra Borsasında işlem görmeye hazırlanıyor.Bu atılım ile firma daha istikrarlı bir büyüme içine girecek.

Şok Market Çalışma Şartları 2018

Şok Market de günlük çalışma süresi 8,5 saat olarak belirlenmiştir.Yemek ve çay molası bu saatlere dahildir.Hafta bir gün haftalık izin ve yılınızı doldurmanız durumun da 14+2 gün şeklinde,yıllık izin hakkına sahip olursunuz.Zaman zaman fazla çalışmanız söz onusu olabilir,bu çalışmalar için ücret almanız söz konusu değildir.Bu çalışmalar karşılığın da,çalıştığınız süre kadar işten erken çıkma veya işe geç gelme şeklin de denkleştirme yapılır.Bunun dışın da resmi tatiller dışın da ek mesai ödemesi yapılmaz.

Şok Market'de personel vardiya sistemi ile çalışmaktadır.Vardiyalar sabah/akşamcı şeklinde yapılıyor.Vardiya düzenini sağlama görevi Mağaza Sorumlusuna aittir.

Şok Market Maaşları 2018

2018 yılında asgari ücrete yapılan zam ile beraber Şok Market'de maaş rakamları da değişti.Şok'a başlayan her personel ilk 3 ay Asgari ücret ile istihdam edilmektedir.
Üçüncü ayın sonun da ise maaşınız yemek ücreti ile beraber 1900 TL gibi bir rakam olmaktadır.Bu rakama ek olarak Şok kartınıza her ay 80-100 TL arasında,sadece Şok Market'de kullanabileceğiniz bir para yükleniyor.

Yukarıda saydıklarımıza ek olarak firmada prim sistemi bulunmaktadır.Mağaza satışlarına göre maaşınızın %10'unu prim olarak alma şansınız var.

Personel: 1900-2000 TL
Mağaza Sorumlusu Yardımcısı 2100-2300 TL
Mağaza Sorumlusu 2300-2750 TL

Kısaca özetlemek gerekirse: Maaş + Yemek Ücreti + Çek + Prim şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza.Firma hiç bir mağazasında servis imkanı sunmamaktadır.


2 yorum :

  1. Maaşlar ayın kaçında yatıyor acaba

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ayın 5'inde yata başlar ve yattığı banka garanti bankasıdır.

      Sil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda