5.07.2018

A101 2018 Kurbanlık FiyatlarıÖncü indirim marketi A101 kurban bayramında da müşterilerini unutmuyor ve 6870 satış mağazasında geçerli olmak üzere Kurbanlık satışlarına başlamış bulunuyor.

A101 2018 KURBANLIK FİYATLARI

Fiyatları vermeden önce size Kurbanlıkların ne şekil de alınacağı ve ödemeyi nasıl yapacağınız hakkın da kısa bilgiler verelim.Kurbanlıkların ödemesini teslimatı yapabileceğiniz en yakın mağazadan yapabilirsiniz.Ödemenizi ister peşin,isterseniz kartlı olarak yapma imkanınız bulunmaktadır.Size tavsiyemiz taşıma da sorun yaşamamak için evinize en yakın,mağazadan ödemenizi yapmanız yönünde olacak.
Fiyat ve Kurbanlıkların kilogram konusuna gelecek olursa:

Karaman Koç (14-16 Kg Kemikli) Fiyat Güncellenecek TL
Dana (18-21 Kg Kemiksiz) 1/7 Hisse Fiyat Güncellenecek TL

Firmanın kurbanlık satış fiyatlarını basınla paylaştığı an,rakamlar güncellenecektir.

A101 Kurbanlıklar Hakkın
• Tüm kurbanlıklar yerli besi hayvanlardan seçilmiş olup, hayvanların kesim Için uygunlukları veteriner hekimler tarafından denetlenmektedir.
• Kurbanlıklar, din görevlileri, noter, gıda muhendisleri ve Kalite Sistem Grubu uzmanlarının kontrolu dahilinde ve helal kesim kurallarına uygun olarak, vekalet verilen kasaplar tarafından, sıklıka uygun ortamlarda ketilecektir.
• Kesilen kurbanların bir noktaya toplanıp kemiklerinin ayrıştırırması ve burada kemiksiz hale getirlimesinden dolayı hisse sahibinin kurbanı diğer hisse sahiplerinin kurbanı ile ayrım sırasında karışabiImektedir. Karışmadan dolayı oluşabilecek bir kurban etinin başka bir kişiye gitmesinde sakınca olmadığı ve bu konuda kurban hisse sahibinin kendi kurban etinden feragat edeceği kurbanın sahibi tarafından kabul edilmiştir. A101 her halükarda kurban sahibine küçükbaş hayvanda minimum 14 kg kemikli ve buyükbaş hayvandı minımum 18 kg kemiksiz kurban etini eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.
• Her kurban kolisi uzerine, kurbanlıkların Kalite Sistem Grubu tarafından kontrol edildiğini gösteren eliketler yapıştırılacaktır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda