5.07.2018

Bim Hakkında Sorular 2018Sitemiz aracılığı ile,sizlerden gelen bir çok soruya bilgilerimiz dahilinde cevap vermeye çalıştık.Yıllardır süren geleneği yine bozmuyor ve siz değerli okurlarımızın sorularını en samimi şekilde cevaplamaya devam ediyoruz.

Aklınıza takılan soruları çekinmeden "Yorum" bölümünde sorabilirsiniz.Soru sorarken veya yorum yaparken,kişileri veya kurumları rencide edecek kelimelerden uzak olacağınızı ümit ediyoruz.

4 yorum :

 1. Merhaba iyi günler ben BİM’e internet üzerinden başvuru yaptım görüşmeye çağırıldım daha sonra bana mesajla ay sonu İŞKUR üzerinden işe başlayacağımı söylediler ama tam olarak anlamadım açıklar mısınız

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,sizi işkur üzerinden işe alacaklar.3 aylık bir süre siz işkur üzerinden maaş alacaksınız.Daha sonraki dönemlerde kadrolu Bim çalışanı olacaksınız.Son dönemlerde devlet,işkur üzerinden personel alımlarında teşvik verdiği için,alımlar bu şekilde olmaya başladı.Sorun yok yani.

  YanıtlaSil
 3. Ben bugün internet üzerinden iş başvurusu yaptım basvurularim diye girdiğimde görünmüyor ama yaptım neden görünmüyor acaba bir de ne zaman geri donerler acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrar başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

   Sil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda