5.04.2019

Groseri Portakal Reçeli Yarışmasının Birincisi Belli OlduNisan ayının en güzel olduğu şehirlerden biri olan Adana, portakal çiçeği mevsimi ile müthiş güzel
bir iklime kavuşur. Tüm sokaklarında mis gibi portakal çiçeği kokuları baharın geldiğinin haberini verir bizlere. Portakal Çiçeği Karnavalında Adana kuruluşlarından Groseri Market olarak yer almak istedik ve herkesin katılım sağlayacağı ve Adana’nın zengin damak tadını yeniden gündeme taşıyan, ev yapımı “Portakal Reçeli” yarışmasını 4.kez gerçekleştirdik. Müşterilerimiz, kendini kanıtlamış reçeteleriyle portakal reçellerini yaparak mağazalarımıza teslim ettiler.

Üç finalistin belirlenmesi için Sheraton Otel Mutfak Şefi Koray Türk, Basın ve yayından Sabah
Gazetesi Muhabiri Bora Erdem, La Creme Pasta Atölyesinin sahibi Olgu Sarı, Cook Academy kurucusu Ece Akman ve Groseri Mutfak Şefi Leyla Duran jüri üyemiz olarak katılım sağladı.

Son üçe kalan reçeli, Groseri mağazalarında Adanalıların beğenisine sunduk. İstedik ki birinci reçel,
tüm Adana’nın damak tadını yansıtsın. Birincimiz GİZEM DOĞAN oldu ve 1.000 TL Tık Para kazandı.

İkinci müşterimiz ALİYE AKBULUT, üçüncü müşterimiz ise NURİYE DAŞAR oldu. 2. müşterimize 500 TL ve 3. müşterilerimize 250 TL Tık Para ödülü ve plaket armağan edildi.
Gizem Hanım’ın reçel tarifi Groseri mutfağında, Gıda Güvenliği uzmanları gözetiminde hijyenik bir
şekilde hazırlandı. Kazanan müşterimizin adına özel olarak hazırlanan ve isme özel etiketlenerek
kavanozlara konulan reçeller tarifi ile birlikte 6 Nisan Cumartesi Portakal Çiçeği Karnavalında mağaza içerisinde müşterilerimize hediye edilecek. Ev yapımı reçel tadımı fırsatını sizlerle de paylaşmak, damakta iz bırakan bu tadı sizlere tanıtmak istedik.

Karnaval havasını müşterilerimize yansıtmak adına tüm Groseri mağazalarında sadece 6 Nisan
Cumartesi günü belirli ürünlerde 1 Alana 1 Bedava indirim fırsatı sağlanacaktır.

Yorum Gönder

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda