13.05.2019

Oxxo Çalışma Şartları/MaaşlarıOXXO markası 1993 yılında İstanbul'un ilk alışveriş merkezi olan Galleria'da doğmuştur. Bugün İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adana, Mersin, Gaziantep, Cidde, Jubail, Riyad ve Damman' da toplam 32 mağazada müşterilerine şık, trend ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Oxxo Çalışma Şartları/Maaşları aşağıdadır.
OXXO ÇALIŞMA ŞARTLARI

Oxxo da günlük çalışma saati 8 saat olarak belirlenmiştir.Bu saatlere yemek ve çay molalarınız dahildir.Vardiyalı bir çalışma sistemin de çalışırsınız ve bu vardiya periyodik olarak hafta da bir gün değişir.Hafta 1 gün haftalık izin ve yılınızı doldurmanız durumun da 14+2 gün şeklin de yıllık izin hakkına sahip olursunuz.Özetlemek gerekirse haftalık 45 saat çalışmış oluyorsunuz.Personel vardiyalı bir şekil de çalışmaktadır ve bu vardiya hafta bir kez değişiyor.


OXXO MAAŞLARI

Oxxo da işe başlayan her personel asgari ücret ile istihdam edilmektedir.Lakin prim sistemi personelin ücretin de önemli bir rol almaktadır.Zira firma mağaza ve bireysel personel bazlı prim uygulaması yapmaktadır.Verilan kotaları doldurmanız durumun da maaşınızın 4/1'i kadar prim almanız söz konusu olabilir.Oxxo  personelin yol ve yemek ücretlerini de karşılamaktadır.Multinet vb. kartlara her ay düzenli olarak belirli bir miktarda,hem alışverişte hem de,lokantalar da kullanabileceğiniz para yatar.Yol ücreti personele maaş ile beraber ödenir.Firma da resmi tatiller de çalışmanız durumun da,ek mesai ödemesi alırsınız.

Maaş tablosu şu şekildedir: MAAŞ + PRİM + YOL + YEMEK 

OXXO PART TİME ÇALIŞMA ŞARTLARI/MAAŞLARI


Oxxo da part time çalışanlar haftada 30 saat çalışmaktadır.Bu saatler personelin çalışmak istediği veya mağazanın yoğun olduğu günlere göre belirlenmektedir.Maaş Asgari ücretin yarısı kadardır.Bunun dışın da diğer imkanlardan Part Time çalışanlar da faydalanmaktadır.

NOT: Yöneticilerin maaşları farklıdır.

OXXO İŞ BAŞVURUSU

Oxxo'ya 3 şekil de iş başvurusu yapabilirsiniz.Kariyer siteleri,Oxxo!nun  resmi web sayfası ve herhangi bir Oxxo mağazasına giderek iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

3 yorum :

  1. merhaba şuan için oxxo da part time maaşı nedir acaba tam olarak ?

    YanıtlaSil
  2. mağaza yöneticisi maaşı ne kadardır tahminen?

    YanıtlaSil

Her Hakkı Saklıdır © 2014-2018 - Şartlar - İletişim - Hakkımızda